Wyjście do parku trampolin – promocja aktywności fizycznej

We wtorek mieliśmy niezwykłą okazję wyjścia poza szkolne mury i sprawienia sobie odrobinę radosnej, fizycznej frajdy. Zamiast tradycyjnych zajęć w sali lekcyjnej, postanowiliśmy podjąć wyzwanie w postaci wizyty w Parku Trampolin!

Wszyscy zgromadzeni na miejscu uczniowie nie kryli entuzjazmu na myśl o buncie na trampolinach, które czekały na nas z uśmiechem. Park Trampolin okazał się nie tylko miejscem skakania do woli, ale także odkrywania nowych umiejętności, poprawy kondycji fizycznej i przede wszystkim – świetnej zabawy!

Po kilku godzinach intensywnego skakania, salta, i prób różnych ewolucji, możemy z dumą powiedzieć, że wszyscy staliśmy się prawdziwymi mistrzami trampoliny. Klasa 4, 5, 6 i 7 pokazały, że energia i radość płynąca z aktywności fizycznej potrafią zdziałać cuda!

To nie tylko była okazja do poprawy naszej kondycji fizycznej, ale także do budowania wspólnej więzi i klasowego ducha. Wspólna zabawa, wsparcie podczas prób nowych sztuczek i śmiech to elementy, które wzmocniły naszą klasową społeczność.

 

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo ZawodoweWARSZTATY W CABRIDGE Aktualności Archiwum
error: Nie kopiuj !!