Dzień Mamy i Taty

27 maja w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Dzień Mamy i Taty. Był to dzień pełen radości, wzruszeń i wspaniałych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Od samego rana szkolne korytarze wypełniały się podekscytowaniem i przygotowaniami do tej szczególnej okazji. Uczniowie z różnych klas z wielkim zaangażowaniem przygotowywali występy, które miały na celu wyrażenie miłości i wdzięczności wobec swoich rodziców.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16:00 na szkolnym placu, gdzie zgromadzili się rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Na początek pani dyrektor serdecznie powitała wszystkich zebranych, podkreślając, jak ważną rolę pełnią rodzice w życiu dzieci oraz w działalności naszej szkoły.

Program artystyczny był różnorodny i pełen emocji. Uczniowie zaprezentowali piękne występy, które wzbudziły wiele radości i wzruszeń. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki, dedykowane swoim mamom i tatom. Były również pokazy taneczne, które zachwyciły wszystkich swoją energią i profesjonalizmem.

Jednym z punktów programu była nauka tańca. Rodzice mieli okazję nauczyć się kilku podstawowych kroków tanecznych i wspólnie z dziećmi wziąć udział w krótkim układzie choreograficznym. Śmiechu i radości było co niemiara!

W trakcie wydarzenia wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Była to doskonała okazja do wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń i podziękowań. Stoły uginały się od smakołyków, a atmosfera była niezwykle serdeczna i rodzinna.

Dzień Mamy i Taty w naszej szkole był nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale także do umocnienia więzi między rodzicami, dziećmi i szkołą. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia oraz rodzicom za ich obecność i wsparcie.

 

 

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo ZawodoweWARSZTATY W CABRIDGE Aktualności Archiwum
error: Nie kopiuj !!