Dzień Mamy i Taty, I Grand Prix Sunny Emotions 2023

Dni Mamy i Taty w naszej szkole podstawowej to zawsze niezwykle radosny czas, pełen miłości i wdzięczności. Tegoroczne obchody były wyjątkowe, ponieważ postanowiliśmy połączyć akademię z energicznym turniejem tanecznym o nazwie “Sunny Emotions”.

Wszystko rozpoczęło się od serdecznego zaproszenia naszych rodziców do naszej szkoły. Z dumą prezentowaliśmy im nasze umiejętności i przygotowane wierszyki. Na scenie podziękowaliśmy im za ich ogromne wsparcie i bezwarunkową miłość.

Ale to nie wszystko! Nasza akademia przechodziła w ekscytujący turniej taneczny “Sunny Emotions”. Uczestnicy rywalizowali w dynamicznych układach tanecznych, pełnych energii i radości. Każdy zespół prezentował swój niepowtarzalny styl, sprawiając, że publiczność podziwiała ich talent i zaangażowanie.

To był niezapomniany spektakl, pełen kolorów, rytmu i emocji. Nasze rodziny dopingowały nas na widowni, a atmosfera była niesamowicie entuzjastyczna. Niezależnie od wyników, wszyscy byliśmy zwycięzcami, ponieważ dawaliśmy z siebie wszystko i cieszyliśmy się wspólnym tańcem.

Dni Mamy i Taty oraz nasza akademia połączona z turniejem tanecznym “Sunny Emotions” przyniosły nam mnóstwo radości i niezapomnianych chwil. Dziękujemy naszym rodzicom za ich miłość i wsparcie, a także wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia.

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo ZawodoweWARSZTATY W CABRIDGE Aktualności Archiwum
error: Nie kopiuj !!