AKADEMIA MONTESSORI – LATO W NASZYM MIEŚCIE

Drodzy Rodzice

uczniowie naszej szkoły uczestniczący w Akcji Lato w naszym Mieście – Akademia Montessori proszeni są o wyrażenie zgody na wyjazd do Lesiowa-agroturystyka w środę 4 lipca godzina 9:00 koszt 30 zł LESIÓW- agroturystyka. Czas 9.00-14.00

Ambasadorka Akademii Montessori – Finalistka Miss Polski

 

INFORMACJA:
Zaczynamy w poniedziałek. Prosimy Rodziców o dopełnienie wypełnienia dokumentów i zabukowaniu cateringu w dniu 2.07.2018 r. Program otrzymacie Państwo w recepcji.

Prosimy o przygotowanie dla dziecka następujących rzeczy : strój sportowy− drugie śniadanie ; podwieczorek− ubrania do przebrania − czapka koniecznie , bądź inne nakrycie głowy − kalosze   − kurtka przeciwdeszczowa − Kubek na napoje  − leki jeśli jest taka konieczność – podpisane w osobnym woreczku z zaleceniem ich podawania (dawka , częstotliwość ).

WAŻNE INFORMACJE : • Jeżeli dziecko nie rozpoznaje swoich rzeczy, lub ma skłonność do ich gubienia, prosimy o podpisanie. • Dając dziecku ubrania, należy wziąć pod uwagę, że przy wysokiej temperaturze należy mieć na sobie dłuższe spodnie (np. leginsy, spodnie dresowe do kolan) i skarpetki, aby uniknąć otarć na zjeżdżalni • Ubrania zapasowe do przebrania w razie pomoczenia • Istnieje możliwość zostawienia rzeczy jak np. ubranie do przebrania kalosze na miejscu. • Rzeczy wartościowe takie jak zegarki , telefony komórkowe itp. prosimy o pozostawienie w domu , gdyż nie ponosimy odpowiedzialności w razie ich zgubienia bądź zniszczenia.

Stowarzyszenie IREiSO

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo ZawodoweWARSZTATY W CABRIDGE Aktualności Archiwum
error: Nie kopiuj !!