Uczniowie

Fonoholizm

W maju i czerwcu odbywały się u nas zajęcia dotyczące fonoholizmu. Dyskutowaliśmy na temat pozytywnego wizerunku on-line, ochrony danych osobowych, na temat wykorzystywania szans, jakie daje nam Internet, zachowania bezpieczeństwa podczas korzystania z telefonów, oraz przestępstw związanych z internetem i uzależnieniem od telefonu. Diagnozowaliśmy za pomocą ankiety czy i w jakim stopniu jesteśmy uzależnieni od telefonów. Tworzyliśmy plakaty i prezentacje przestrzegające przed fonoholizmem.

Pobierz prezentację, dokument.

Prace uczniów

Poetka z Gimnazjum Językowego

9289dada3151I miejsce w konkursie poetyckim pt. „Walentynkowe Rymy” zdobyła Greta Nahapetyan uczennica kl.3bbi. W jury zasiedli Grzegorz Bartos – poeta , prozaik, dramaturg, Sebastian Równy-dziennikarz, felietonista. Teksty laureatów czytał aktor radomskiego Teatru Powszechnego w Radomiu Jan Alan Bochnak. Organizatorem VI Edycji Poetyckiego Konkursu „Walentynkowe Rymy” był Publiczny Ogródek Jordanowski w Radomiu. Rozdanie nagród odbyło się 12 marca 2015 roku.

 

Mazowieckie Talenty

9728ae9412ebMiło nam poinformować że nasi uczniowie:

Aleksandra Szymańska z klasy 3 Ab de zakwalifikowała się do etapu (II) rejonowego Konkursu Języka Polskiego – Gimnazjum.

Jakub Leszczyński z klasy 3 Bbi zakwalifikował się do etapu (II) rejonowego Konkursu Chemicznego – Gimnazjum.

 

 

Ogólnopolskim Program Stypendialny

wchodzimy na stronę: www.uski.edu.pl, potem w zakładkę: “program stypendialny”, następnie w zakładkę: “głosowanie dla wszystkich” i tu można oddać głos na:
Aleksandrę Niedzielską

z góry dziękuję Ola

error: Nie kopiuj !!