KOCHANI,
już za nami kolacja świąteczna, wykonanie kolęd przez naszych uczniów, event świąteczny a teraz czas na odpoczynek, chwilę zadumy… Dziękujemy wszystkim obecnym za uczestniczenie w tak uroczystym dniu: Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom. Dziękujemy darczyńcom Rodzicom, Nauczycielom i osobom nieznanym.Na święta życzymy wszystkim dobroci , spokoju, Rodzicom wytrwałości , nauczycielom sukcesów w pracy zawodowej.
Dyrekcja Szkoły






















































Visit Today : 95
This Month : 6686