Dzień Niezapominajki

Dzień Niezapominajki obchodzimy 15 maja, by upamiętnić niezwykłe znaczenie tej rośliny. Niezapominajka jest symbolem miłości, pamięci i przyjaźni. Jej delikatne, niebieskie kwiaty przypominają nam o tym, jak ważne są relacje, które tworzymy z innymi ludźmi.

W naszej szkole postanowiliśmy uczcić Dzień Niezapominajki poprzez zorganizowanie Akademii. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty artystyczne, wykonując utwory muzyczne, prezentowali również swoje prace plastyczne.

Ponadto, podczas Akademii mogliśmy poszerzyć naszą wiedzę na temat Niezapominajki i jej symboliki. Dowiedzieliśmy się, jakie znaczenie ma ta roślina dla naszej kultury i jakie wartości reprezentuje.

Była to nie tylko okazja do świętowania, ale także do refleksji nad naszymi relacjami z innymi ludźmi. Dzień Niezapominajki przypomina nam o ważności bycia dla siebie nawzajem wsparciem, miłością i pamięcią.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Akademii za wspaniałe występy i zaangażowanie. Wasze talent i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe i niezapomniane.

Życzymy Wam, drodzy uczniowie, byście zawsze pamiętali o wartościach, jakie niesie ze sobą Dzień Niezapominajki. Niech ta delikatna roślina przypomina Wam o miłości, pamięci i przyjaźni w Waszym codziennym życiu.

Dziękujemy za udział w tej wyjątkowej Akademii!

 

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo ZawodoweWARSZTATY W CABRIDGE Aktualności Archiwum
error: Nie kopiuj !!