CENTRUM EGZAMINACYJNE

BROSZURA

24944-preliminary-information-for-candidates

47528-information-for-candidates-document

NABÓR NA EGZAMINY MIĘDZYNARODOWE CAMBRIDGE 2016


Egzamin Cambridge English: Preliminary, znany również jako Preliminary English Test (PET) – B1 to kwalifikacje na poziomie średnio zaawansowanym. Zdanie egzaminu pokazuje, że potrafisz wykorzystać znajomość języka angielskiego w pracy, nauce i podróży.


Egzamin Cambridge English: First, znany również jako First Certificate in English (FCE), to kwalifikacje na poziomie średnio zaawansowanym wyższym. Certyfikat potwierdza, że potrafisz posługiwać się używanym na codzień mówionym i pisanym językiem angielskim potrzebnym w pracy lub w nauce.


Cambridge English: Advanced (CAE) potwierdza, że jesteś człowiekiem sukcesu.

Dlaczego egzamin Cambridge English: Advanced (CAE) stanowi potwierdzenie doskonałej znajomości języka:

  • Jest uznawany na świecie za dowód osiągnięcia wysokich wyników.
    Ponad 6000 instytucji edukacyjnych, firm i instytucji państwowych na całym świecie uznaje Cambridge English: Advanced (CAE) za potwierdzenie wysoce zaawansowanego poziomu znajomości języka.
  • Jest certyfikatem nieograniczonych możliwości.
    Pomaga rozwinąć kompetencje językowe potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Można go wykorzystać przy składaniu podania o przyjęcie na uniwersytet oraz o wizę studencką w Wielkiej Brytanii i Australii.
  • Zapewnia wysoki poziom kompetencji językowych w zakresie języka angielskiego, umożliwiających odniesienie sukcesu w pracy i nauce.
    Przygotowanie do egzaminu Cambridge English: Advanced (CAE) pomaga rozwinąć umiejętności pozwalające czerpać maksymalne korzyści z nauki, pracy oraz życia w krajach anglojęzycznych.

 

error: Nie kopiuj !!