Menu

Pożegnanie Absolwentów Gimnazjum i 8 klas – zakończenie roku szkolnego 2018/19

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Dobiegł końca kolejny rok mniej lub bardziej wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Dziękujemy Wam za ten rok szkolny, pełen wzruszeń, radości, ale też i trudnych chwil. Pokazaliście, że potrafimy być razem, gdy się bawimy, ale i w trudnych momentach, gdy się smucimy i że uczymy gdzie osiągnęliśmy bardzo dobry wynik w edukacji ogólnej i dwujęzycznej. Żegnamy absolwentów  3 klasy Gimnazjum, życzymy bardzo dobrych wyników. Najwyższe wyniki:  język polski -100%, historia-wos-97%,matematyka-79%, przyroda-79%, język angielski podstawa -100% języka angielski rozszerzenie-100% a zależało nam na nauce a nie na prestiżu. Dla każdego z Was było to ważnym celem, aby dalej pokierować swoje plany na przyszłość. Od 11 lat potwierdzamy bardzo dobry wynik naszej szkoły przekształconej w Dwujęzyczną Szkołę Podstawową z klasami integracyjnymi, sportowymi, dwujęzycznymi.
Gratulujemy klasie ósmej  za bardzo dobrze  zdany egzamin końcowy, mamy nadzieję, że język polski-76%, matematyka- 90%, język angielski- 98%, z których uzyskaliście najwyższy wynik będzie przykładem  kontynuacji edukacji 3 letniego Gimnazjum a zgodnie z reformą szkolnictwa.

Nareszcie długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku dla nas wszystkich.. Dziękując wszystkim za wspólną pracę, za wysiłek i wspólnie spędzony czas, życzymy Wam, aby wakacje były spokojne, bezpieczne, spędzone z waszymi Rodzicami i pełne radosnych przeżyć. Czekamy na pocztówki z wakacji.

Do zobaczenia

Razem z wami Dyrekcja, Nauczyciele, Administracja.

List MKO do rodziców dzieci i uczniów województwa mazowieckiego na temat bezpiecznych wakacji

Zapraszamy do wspomnień z Akademii zakończenia roku szkolnego.

 

Filmik zrealizowany przez uczniów, zaprezentowany na akademii.

Zapraszamy do galerii z akademii

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo Zawodowe

Doradztwo ZawodoweWARSZTATY W CABRIDGE Aktualności Archiwum
error: Nie kopiuj !!